Mis uudist, raamatukogu?

Mis uudist, raamatukogu?“ on justkui elav ajakiri, mis on aastaks Tallinna Keskraamatukokku tellitud ja mille kaudu lastele ja noortele edastatakse uudiseid Eesti kirjandusmaastikult. Projekti raames korraldatakse Tallinna Keskraamatukogu teenindusosakondades ja haruraamatukogudes kohtumisi laste- ja noorteraamatute autorite või ka illustraatoritega, kes tutvustavad raamatukokku jõudnud uudisteoseid. Projekti eesmärk on tutvustada ja populariseerida uuemat eesti kirjandust.

Uuel aastal jätkame uue hooga! Jaanuarikuus on taas oodata kahte toredat kohtumist:

• 21. jaanuaril kell 9.00 külastab Männi raamatukogu (Ehitajate tee 48) veebi vahendusel ajaloolane ja mitmete lasteraamatute autor Jaak Juske, kes tutvustab lastele põnevaid tõestisündinud lugusid oma raamatutest. Eelregistreerimine ja lisainfo 653 2556 või manni@nulltln.lib.ee.
  • 28. jaanuaril kell 10.00 kohtub Pirita raamatukogus (Metsavahi tee 19) noorte lugejatega samuti virtuaalselt lastekirjanik Jaanus Vaiksoo, kellega koos uuritakse värskeid uudiseid lastekirjanduses ja tutvutakse lasteajakirjadega. Kohtumine toimub Zoomis. Eelregistreerimine ja lisainfo: 683 0955 või pirita@nulltln.lib.ee.

NB! Jaanus Vaiksooga kohtumise kuupäev on muutunud: kohtumine toimub 27. jaanuaril kell 10.00.

Projekti „Mis uudist, raamatukogu?“ toetab Eesti Kultuurkapital.