Mis uudist, raamatukogu? Kohtume veel novembris

Mis uudist, raamatukogu?“ on justkui elav ajakiri, mis on aastaks Tallinna Keskraamatukokku tellitud ja mille kaudu lastele ja noortele edastatakse uudiseid Eesti kirjandusmaastikult. Projekti raames korraldatakse Tallinna Keskraamatukogu teenindusosakondades ja haruraamatukogudes kohtumisi laste- ja noorteraamatute autorite või ka illustraatoritega, kes tutvustavad raamatukokku jõudnud uudisteoseid. Projekti eesmärk on tutvustada ja populariseerida uuemat eesti kirjandust.

Novembrikuu jätkub omasoodu ja kohtumisi kirjanikega jätkub sellesse kuusse veelgi:

• 19. novembril kell 11.00 tuleb Kännukuke raamatukogusse (E. Vilde tee 72) külla alles noor, aga juba mitme raamatu autor Agnes Kolga, et vahendada koolinoortele raamatu-uudiseid ja rääkida endagi tegemistest raamatute maailmas. Eelregistreerimine ja lisainfo tel 683 0951 või kannukuke@nulltln.lib.ee.

• 20. novembril kell 10.00 külastab Kadrioru raamatukogu (L. Koidula 12a) juba Vääna jäljeküttide sarja autor, kirjanik Hugo Vaher. Temagi vestleb kuulajatega ikka sellest, mis on uut raamatute vallas, aga kindlasti ka raamatute kirjutamisest ja lugemisest. Eelregistreerimine ja lisainfo 601 3420 või kadrioru@nulltln.lib.ee. – NB! Kohtumine lükkub edasi esineja haigestumise tõttu!

Projekti „Mis uudist, raamatukogu?“ toetab Eesti Kultuurkapital.