Mis uudist, raamatukogu? Kohtumised kirjanikega oktoobris

„Mis uudist, raamatukogu?“ on justkui elav ajakiri, mis on aastaks Tallinna Keskraamatukokku tellitud ja mille kaudu lastele ja noortele edastatakse uudiseid Eesti kirjandusmaastikult. Projekti raames korraldatakse Tallinna Keskraamatukogu teenindusosakondades ja haruraamatukogudes kohtumisi laste- ja noorteraamatute autorite või ka illustraatoritega, kes tutvustavad raamatukokku jõudnud uudisteoseid. Projekti eesmärk on tutvustada ja populariseerida uuemat eesti kirjandust.

Oktoober viib aastat sammukese edasi järgmiste põnevate kohtumistega:

• 12. oktoobril kell 11.00 külastab Sõle raamatukogu (Sõle 47b) lastekirjanik Anti Saar, kelle sulest on ilmunud terve rida raamatuid, sealhulgas ka populaarne Pärdi-lugude sari.  Eelregistreerimine ja lisainfo tel 601 9153 või sole@nulltln.lib.ee.

• 14. oktoobril kell 11.45 on Pirita raamatukogul (Metsavahi tee 19) külas laste- ja noortekirjanik Reeli Reinaus, et raamatu-uudiseid rääkida ja noorte lugejatega juttu puhuda. Eelregistreerimine ja lisainfo tel 683 0955 või pirita@nulltln.lib.ee.

• 16. oktoobril kell 9.00 tuleb Sääse raamatukogule (Sõpruse pst 186) külla kirjanik Indrek Koff. Temagi jagab kuulajatega kirjanduslikke uudiseid ning vestlus ringleb ikka raamatute ümber. Eelregistreerimine ja lisainfo 683 0990 või saase@nulltln.lib.ee.

Projekti „Mis uudist, raamatukogu?“ toetab Eesti Kultuurkapital.