Mis uudist, raamatukogu? Külas on Anti Saar

Mis uudist, raamatukogu?“ on justkui elav ajakiri, mis on aastaks Tallinna Keskraamatukokku tellitud ja mille kaudu lastele ja noortele edastatakse uudiseid Eesti kirjandusmaastikult. Projekti raames korraldatakse Tallinna Keskraamatukogu teenindusosakondades ja haruraamatukogudes kohtumisi laste- ja noorteraamatute autorite või ka illustraatoritega, kes tutvustavad raamatukokku jõudnud uudisteoseid. Projekti eesmärk on tutvustada ja populariseerida uuemat eesti kirjandust.

Novembris leiab aset veel vahvaid kohtumisi:

• 24. novembril kell 10.00 tuleb Nurmenuku raamatukogule (Ehitajate tee 109a) külla lastekirjanik Anti Saar, kellega koos uuritakse, mida uut on leida lasteraamatutes ja -ajakirjades ning puhutakse mõnusalt juttu muustki huvitavast. Kohtumine toimub veebi teel. Eelregistreerimine ja lisainfo 683 0980 või nurmenuku@nulltln.lib.ee.

Projekti „Mis uudist, raamatukogu?“ toetab Eesti Kultuurkapital.