Mis uudist, raamatukogu? Külas on Anti Saar

1. oktoobril kell 12.00 on Võõrkeelse kirjanduse osakonna laste-ja noorteteeninduses külas lastekirjanik Anti Saar, kes jagab lastega uuemaid raamatu-uudiseid ja tutvustab ka enda raamatuid. Lisainfo telefonil 683 0963 või e-posti aadressil vla@nulltln.lib.ee.

Lastele ja noortele suunatud kohtumistesari „Mis uudist, raamatukogu?“ on nagu elav ajakiri, mis on aastaks Tallinna Keskraamatukokku tellitud ja mille kaudu lastele ja noortele edastatakse uudiseid Eesti kirjandusmaastikult.

Projekti raames korraldatakse Tallinna Keskraamatukogu teenindusosakondades ja haruraamatukogudes kohtumisi laste- ja noorteraamatute autoritega, kes tutvustavad raamatukokku jõudnud uudisteoseid. Projekti eesmärk on tutvustada ja populariseerida uuemat eesti kirjandust.

Projekti „Mis uudist, raamatukogu!“ toetab Eesti Kultuurkapital.