Mis uudist, raamatukogu? Külas on Jaanus Vaiksoo

„Mis uudist, raamatukogu?“ on justkui elav ajakiri, mis on aastaks Tallinna Keskraamatukokku tellitud ja mille kaudu lastele ja noortele edastatakse uudiseid Eesti kirjandusmaastikult. Projekti raames korraldatakse Tallinna Keskraamatukogu teenindusosakondades ja haruraamatukogudes kohtumisi laste- ja noorteraamatute autorite või ka illustraatoritega, kes tutvustavad raamatukokku jõudnud uudisteoseid. Projekti eesmärk on tutvustada ja populariseerida uuemat eesti kirjandust.

• 22. septembril kell 11.30 Torupilli raamatukogus (Gonsiori 36) tuleb raamatu-uudiseid rääkima ja noorte lugejatega juttu puhuma lastekirjanik Jaanus Vaiksoo. Eelregistreerimine ja lisainfo tel 600 9113 või torupilli@nulltln.lib.ee.

Projekti „Mis uudist, raamatukogu?“ toetab Eesti Kultuurkapital.