Mis uudist, raamatukogu? Novembrikuule paneb punkti…

Mis uudist, raamatukogu?“ on justkui elav ajakiri, mis on aastaks Tallinna Keskraamatukokku tellitud ja mille kaudu lastele ja noortele edastatakse uudiseid Eesti kirjandusmaastikult. Projekti raames korraldatakse Tallinna Keskraamatukogu teenindusosakondades ja haruraamatukogudes kohtumisi laste- ja noorteraamatute autorite või ka illustraatoritega, kes tutvustavad raamatukokku jõudnud uudisteoseid. Projekti eesmärk on tutvustada ja populariseerida uuemat eesti kirjandust.

Novembrikuule ja käesolevale Mis uudist, raamatukogu? kohtumiste hooajale pannakse punkt :

• 24. novembril kell 10.00 kui Tallinna Keskraamatukogu eestikeelse kirjanduse osakonna laste- ja noorteteeninduses (Estonia pst 8) on külaliseks kirjanik Jana Maasik, et vestelda noorte kuulajatega põnevatest raamatu-uudistest ja paljust muustki. Eelregistreerimine ja lisainfo tel 683 0914 või laste@nulltln.lib.ee.

Projekti „Mis uudist, raamatukogu?“ toetab Eesti Kultuurkapital.