Mis uudist, raamatukogu? Külas on Olivia Lipartia

10. aprillil kell 11.15 külastab Kadrioru raamatukogu (L. Koidula 12a) ja kohtub noorte lugejatega lasteraamatute illustraator Olivia Lipartia. Lisainfo telefonil 601 3420 või e-posti aadressil kadrioru@nulltln.lib.ee.

Lastele ja noortele suunatud kohtumistesari „Mis uudist, raamatukogu?“ on nagu elav ajakiri, mis on aastaks Tallinna Keskraamatukokku tellitud ja mille kaudu lastele ja noortele edastatakse uudiseid Eesti kirjandusmaastikult.

Projekti raames korraldatakse Tallinna Keskraamatukogu teenindusosakondades ja haruraamatukogudes kohtumisi laste- ja noorteraamatute autoritega, kes tutvustavad raamatukokku jõudnud uudisteoseid. Projekti eesmärk on tutvustada ja populariseerida uuemat eesti kirjandust.

Projekti „Mis uudist, raamatukogu!“ toetab Eesti Kultuurkapital.