Mis uudist, raamatukogu? Külas on Sirly Oder

Mis uudist, raamatukogu?“ on justkui elav ajakiri, mis on aastaks Tallinna Keskraamatukokku tellitud ja mille kaudu lastele ja noortele edastatakse uudiseid Eesti kirjandusmaastikult. Projekti raames korraldatakse Tallinna Keskraamatukogu teenindusosakondades ja haruraamatukogudes kohtumisi laste- ja noorteraamatute autorite või ka illustraatoritega, kes tutvustavad raamatukokku jõudnud uudisteoseid. Projekti eesmärk on tutvustada ja populariseerida uuemat eesti kirjandust.

Veebruar on küll kõige lühem kuu, siiski mahub ka sellesse kuusse ikka vähemalt üks vahva kohtumine :

• 9. veebruaril kell 10.00 külastab Sääse raamatukogu (Sõpruse pst 186) veebi vahendusel lasteraamatute illustraator Sirly Oder, kes vestleb lastega sellest, kuidas raamatutesse pildid saavad ja kust nende jaoks ideid leida. Viiakse end kurssi ka raamatu-uudistega. Eelregistreerimine ja lisainfo 683 0990 või saase@nulltln.lib.ee.

Projekti „Mis uudist, raamatukogu?“ toetab Eesti Kultuurkapital.