Mis uudist, raamatukogu? Külas on Tiiu Kitsik

Mis uudist, raamatukogu?“ on justkui elav ajakiri, mis on aastaks Tallinna Keskraamatukokku tellitud ja mille kaudu lastele ja noortele edastatakse uudiseid Eesti kirjandusmaastikult. Projekti raames korraldatakse Tallinna Keskraamatukogu teenindusosakondades ja haruraamatukogudes kohtumisi laste- ja noorteraamatute autorite või ka illustraatoritega, kes tutvustavad raamatukokku jõudnud uudisteoseid. Projekti eesmärk on tutvustada ja populariseerida uuemat eesti kirjandust.

Septembrikuus toimub teinegi huvitav kohtumine kirjanikuga:

• 30. septembril kell 10.00 on Tallinna Keskraamatukogu eestikeelse osakonna laste- ja noorteteeninduse (Estonia pst 8) külaliseks kirjanik Tiiu Kitsik, kes pajatab väikestele jütsidele põnevatest uudistest raamatumaailmas ja räägib ka oma raamatutest. Kohtumine toimub veebi teel.

Eelregistreerimine ja lisainfo tel 683 0914 või laste@nulltln.lib.ee.

Projekti „Mis uudist, raamatukogu?“ toetab Eesti Kultuurkapital.