Mis uudist, raamatukogu? Külla tuleb Aidi Vallik

26. märtsil kell 12.30 külastab Torupilli raamatukogu (Gonsiori 36) ja kohtub noorte lugejatega laste- ja noortekirjanik Aidi Vallik. Lisainfo telefonil 600 9113 või e-posti aadressil torupilli@nulltln.lib.ee.

Lastele ja noortele suunatud kohtumistesari „Mis uudist, raamatukogu?“ on nagu elav ajakiri, mis on aastaks Tallinna Keskraamatukokku tellitud ja mille kaudu lastele ja noortele edastatakse uudiseid Eesti kirjandusmaastikult.

Projekti raames korraldatakse Tallinna Keskraamatukogu teenindusosakondades ja haruraamatukogudes kohtumisi laste- ja noorteraamatute autoritega, kes tutvustavad raamatukokku jõudnud uudisteoseid. Projekti eesmärk on tutvustada ja populariseerida uuemat eesti kirjandust.

Projekti „Mis uudist, raamatukogu!“ toetab Eesti Kultuurkapital.