Mis uudist, raamatukogu? Järgnevad kohtumised septembris

„Mis uudist, raamatukogu?“ on justkui elav ajakiri, mis on aastaks Tallinna Keskraamatukokku tellitud ja mille kaudu lastele ja noortele edastatakse uudiseid Eesti kirjandusmaastikult. Projekti raames korraldatakse Tallinna Keskraamatukogu teenindusosakondades ja haruraamatukogudes kohtumisi laste- ja noorteraamatute autorite või ka illustraatoritega, kes tutvustavad raamatukokku jõudnud uudisteoseid. Projekti eesmärk on tutvustada ja populariseerida uuemat eesti kirjandust.

Sügis on ametlikult alanud, kuid september oma kirjanduslike kohtumistega ei ole veel kaugeltki läbi:

• 28. septembril kell 13.40 külastab eestikeelse kirjanduse osakonna laste- ja noorteteenindust (Gonsiori 36) kirjanik Heli Künnapas, kelle sulest on ilmunud raamatuid nii väikestele kui suurematele. Ikka selleks, et raamatu-uudiseid rääkida ja noorte lugejatega mõnusalt juttu puhuda. Eelregistreerimine ja lisainfo tel 683 0914 või laste@nulltln.lib.ee.

• 29. septembril kell 11.00 on Pääsküla raamatukogul (Pärnu mnt 480a) külas noortekirjanik Ene Sepp, kes tutvustab muuhulgas ka oma uusimat, äsja ilmunud raamatut “Lumelinnu surm”. Eelregistreerimine ja lisainfo tel 680 3495 või paaskula@nulltln.lib.ee.

Projekti „Mis uudist, raamatukogu?“ toetab Eesti Kultuurkapital.