Mis uudist, raamatukogu? Külla tuleb Joonas Sildre

3. mail kell 11.00 külastab Paepealse raamatukogu (P. Pinna 8) ja kohtub noorte lugejatega illustraator ja koomiksikunstnik Joonas Sildre. Tema viimane raamat, graafiline romaan “Kahe heli vahel” valiti 2018. a ilmunud 25 kauneima Eesti raamatu hulka. Lisainfo telefonil 632 7463 või e-posti aadressil paepealse@nulltln.lib.ee.

Lastele ja noortele suunatud kohtumistesari „Mis uudist, raamatukogu?“ on nagu elav ajakiri, mis on aastaks Tallinna Keskraamatukokku tellitud ja mille kaudu lastele ja noortele edastatakse uudiseid Eesti kirjandusmaastikult.

Projekti raames korraldatakse Tallinna Keskraamatukogu teenindusosakondades ja haruraamatukogudes kohtumisi laste- ja noorteraamatute autoritega, kes tutvustavad raamatukokku jõudnud uudisteoseid. Projekti eesmärk on tutvustada ja populariseerida uuemat eesti kirjandust.

Projekti „Mis uudist, raamatukogu!“ toetab Eesti Kultuurkapital.