Mis uudist, raamatukogu? Maikuu uudised

“Mis uudist, raamatukogu?“ on justkui elav ajakiri, mis on aastaks Tallinna Keskraamatukokku tellitud ja mille kaudu lastele ja noortele edastatakse uudiseid Eesti kirjandusmaastikult. Projekti raames korraldatakse Tallinna Keskraamatukogu teenindusosakondades ja haruraamatukogudes kohtumisi laste- ja noorteraamatute autorite või ka illustraatoritega, kes tutvustavad raamatukokku jõudnud uudisteoseid. Projekti eesmärk on tutvustada ja populariseerida uuemat eesti kirjandust.

Maikuus on ees ootamas järgmised kohtumised:

2. mail kell 11.00 tuleb laste-ja noorteteenindusse (Estonia pst 8) külla lastekirjanik Kätlin Vainola, kes on raamatuid ja ka õpikuid kirjutanud juba peaaegu 20 aastat ning pälvinud nende eest mitmeid tunnustusi. Täpsemalt saab tema uusimatest raamatutest ja ehk tulevikuplaanidestki kuulda kohtumisel. Registreerimine ja lisainfo: 683 0914 või laste@nulltln.lib.ee.

11. mail kell 11.00 on Männiku raamatukogu (Pihlaka 12) külaliseks illustraator Lumimari. Lisaks salapärasele kunstnikunimele on tal ka väga omapärane ja meeldejääv käekiri. Ta on jõudnud koostööd teha juba mitme autoriga ning saanud auhindu oma raamatuillustratsioonide eest. Kohtumisel Lumimariga kuuleb värskeid raamatu-uudiseid ning tutvutakse ka lasteajakirjadega. Registreerimine ja lisainfo 655 9718 või manniku@nulltln.lib.ee.

Projekti „Mis uudist, raamatukogu?“ toetab Eesti Kultuurkapital.