Mis uudist, raamatukogu? Novembris uued uudised

Mis uudist, raamatukogu?“ on justkui elav ajakiri, mis on aastaks Tallinna Keskraamatukokku tellitud ja mille kaudu lastele ja noortele edastatakse uudiseid Eesti kirjandusmaastikult. Projekti raames korraldatakse Tallinna Keskraamatukogu teenindusosakondades ja haruraamatukogudes kohtumisi laste- ja noorteraamatute autorite või ka illustraatoritega, kes tutvustavad raamatukokku jõudnud uudisteoseid. Projekti eesmärk on tutvustada ja populariseerida uuemat eesti kirjandust.

Novembris on ees ootamas uued kohtumised uute uudistega:

• 10. novembril kell 13.00 on Pääsküla raamatukogus (Pärnu mnt 480a) külas luuletaja Ilmar Trull. Tema lustakaid luuletusi teab küll igaüks, kes kasvõi kordki on sirvinud ajakirja Täheke. Ilmar Trull on aga lasteraamatuid ka illustreerinud ja tõlkinud. Juttu jätkub, nii ajakirja- kui raamatu-uudistest. Eelregistreerimine ja lisainfo 680 3495 või paaskula@nulltln.lib.ee.
  • 15. novembril kell 10.00 on Väike-Õismäe raamatukogus (Õismäe tee 115a) külaliseks lastekirjanik ja füüsik Els Heinsalu. Tema kirjutatud populaarteaduslikud lasteraamatud on ühtaegu põnevad ja harivad. Tutvutakse ka värskete lasteajakirjade ja raamatutega. Eelregistreerimine ja lisainfo 674 0933 või oismae@nulltln.lib.ee.

Projekti „Mis uudist, raamatukogu?“ toetab Eesti Kultuurkapital.