Mis uudist, raamatukogu? Novembris…

Mis uudist, raamatukogu?“ on justkui elav ajakiri, mis on aastaks Tallinna Keskraamatukokku tellitud ja mille kaudu lastele ja noortele edastatakse uudiseid Eesti kirjandusmaastikult. Projekti raames korraldatakse Tallinna Keskraamatukogu teenindusosakondades ja haruraamatukogudes kohtumisi laste- ja noorteraamatute autorite või ka illustraatoritega, kes tutvustavad raamatukokku jõudnud uudisteoseid. Projekti eesmärk on tutvustada ja populariseerida uuemat eesti kirjandust.

Novembrissegi jätkub värvikaid kohtumisi:

• 11. novembril kell 12.30 tuleb Laagna raamatukogule (Võru 11) külla illustraator Marja-Liisa Plats, kes tutvustab lastele oma piltide saamislugusid ja raamatute illustreerimise kunsti, koos uuritakse ka uuemat lastekirjandust. Kohtumine toimub veebi teel. Eelregistreerimine ja lisainfo 635 0020 või laagna@nulltln.lib.ee

Projekti „Mis uudist, raamatukogu?“ toetab Eesti Kultuurkapital.