Mis uudist, raamatukogu? Veel detsembrikuiseid külalisi

“Mis uudist, raamatukogu?“ on justkui elav ajakiri, mis on aastaks Tallinna Keskraamatukokku tellitud ja mille kaudu lastele ja noortele edastatakse uudiseid Eesti kirjandusmaastikult. Projekti raames korraldatakse Tallinna Keskraamatukogu teenindusosakondades ja haruraamatukogudes kohtumisi laste- ja noorteraamatute autorite või ka illustraatoritega, kes tutvustavad raamatukokku jõudnud uudisteoseid. Projekti eesmärk on tutvustada ja populariseerida uuemat eesti kirjandust.

Detsembriski ei jää üks uudis teiseta:

• 9. detsembril kell 10.15 külastab Nõmme raamatukogu (Raudtee 68) lastekirjanik Helen Käit. Tema kirjutatud raamatud täidavad juba nii pika riiuli, et kõigist ühe kohtumise jooksul rääkida ei jõuakski. Eelkõige tuleb juttu H. Käiti raamatutest, mille tegevustik on seotud Nõmmega ja tema kõige uuematest teostest. Eelregistreerimine ja lisainfo 672 3858 või nomme@nulltln.lib.ee.

Projekti „Mis uudist, raamatukogu?“ toetab Eesti Kultuurkapital.