“Mis uudist, raamatukogu?”

Lastele ja noortele suunatud kohtumistesari „Mis uudist, raamatukogu?“ on nagu elav ajakiri, mis on aastaks Tallinna Keskraamatukokku tellitud ja mille kaudu lastele ja noortele edastatakse uudiseid Eesti kirjandusmaastikult.

Projekti raames korraldatakse Tallinna Keskraamatukogu teenindusosakondades ja haruraamatukogudes kohtumisi laste- ja noorteraamatute autoritega, kes tutvustavad raamatukokku jõudnud uudisteoseid. Projekti eesmärk on tutvustada ja populariseerida uuemat eesti kirjandust.

Märtsikuu kohtumised:

• 15. märtsil kell 12.10 Nõmme raamatukogus (Raudtee 68), külas on lastekirjanik Venno Loosaar. Lisainfo tel 672 3858 või nomme@nulltln.lib.ee
  • 26. märtsil kell 11.00 Kännukuke raamatukogus (E. Vilde tee 72), külla tuleb laste- ja noortekirjanik Helen Käit. Lisainfo tel 683 0951 või kannukuke@nulltln.lib.ee

Projekti „Mis uudist, raamatukogu!“ toetab Eesti Kultuurkapital.