Ootame lapsi veebi teel ettelugemistele, lugemismängudele ja raamatukogutundidesse

Avame taas kampaania “Loeme ette!” liinid! Raamatukoguhoidjad ootavad kõnesid, et saaksime lastele põnevaid raamatuid ette lugeda.  Samuti on võimalik, et laps harjutab lugemist hoopis raamatukoguhoidjale ette lugedes.

Koolieelikud on teretulnud oma vanematega lugemismängudest osa võtma ja lasteaiarühmadel on võimalus osaleda eelneval kokkuleppel e-raamatukogutundides.

Ühendust saab võtta telefoni (683 0913), Skype’i (videokone.lasteteenindus) või Facebook’i (Loeme koos raamatuid) teel.

Tule julgelt e-raamatukokku, et kuulata kauneid ja meeldejäävaid lugusid, mängida ja harjutada lugemist toredatel lugemismängudel või osaleda vahvas raamatukogutunnis.

Lisainfo: laste@nulltln.lib.ee, 683 0914

28.09.2020