Pop-up raamatukogu Pae pargi perepäeval

Laupäeval, 20. juulil kell 12-16 toimub Pae pargis perepäev. Lasnamäe filmisuve perepäeval on kohal ka Paepealse ja Laagna raamatukogud!

Pop-up raamatukogus leiab rohkelt tegevust nii pere kõige pisematele kui ka juba vanematele mänguhuvilistele. Raamatukogus saab mängida liikumis- ja spordimänge (nt Twister, noolemäng); lahendada ristsõnu ning viktoriine koomiksitest ja Lasnamäest; meisterdada paberist näpunukke, vikerkaart jpm.

KAVA:

13.00 Raamatubingo – vihjemäng, kus mängujuht loeb raamatu kohta vihjeid ning mängijad peavad bingolehel leidma raamatu, mida kirjeldati ning sellele risti peale tõmbama.

14.00 Koomiksibingo – vihjemäng, kus mängujuht loeb koomiksi tegelaste kohta vihjeid ning mängijad peavad bingolehel leidma raamatu, mida kirjeldati ning sellele risti peale tõmbama

Pae pargi perepäevast leiab rohkem infot siit.

Lisainfo: paepealse@nulltln.lib.ee, 632 7463