Gregor the Overlander

Autor: Suzanne Collins

0 häält, keskmine: 0,00 maksimumist 50 häält, keskmine: 0,00 maksimumist 50 häält, keskmine: 0,00 maksimumist 50 häält, keskmine: 0,00 maksimumist 50 häält, keskmine: 0,00 maksimumist 5 0,00

Gregor on 11-aastane poiss. Ühel päeval läheb tema väike õde nende korteri pesuruumi ja jalutab imelikul kombel otse läbi tagaseinas oleva võrestiku. Tubli ja kaitsva suure vennana läheb Gregor õele otsekohe järele. Nad satuvad veidrasse allmaailma, kus inimesed elavad kõrvuti hiiglaslike ämblike, prussakate, nahkhiirte ja rottide kõrval. Allmaailma erinevate liikide vahel on tekkimas tõsine tüli ning Gregor tahab kiiresti kodutee leida. Siis saab Gregor aga teada, et ühe ammuse ennustuse järgi pidigi Gregor allmaailma sattuma ja sealse tuleviku kujundamisel rolli mängima. Gregor otsustab paigale jääda. Selle otsusega muudab ta iseennast ja allmaailma igaveseks.

Raamatu näol on tegemist „The Undeland Chronicles“ sarja esimese osaga. Kokku on sarjas lausa viis raamatut. Sari võib meeldida eelkõige sellistele lugejatele, kes armastavad põnevust, seiklust ja veidi närvikõdi. Kui sinu lemmikute hulka kuuluvad näiteks „Alice Imedemaal“, „Percy Jackson ja olümpialased“ ning „Narnia kroonikad“, siis on see raamat just sulle mõeldud. Raamatu autor on muuhulgas maailmakuulsa „Näljamängude“ triloogia looja.

See raamat on Tallinna Keskraamatukogus saadaval inglise ja vene keeles. Venekeelse raamatu pealkiri on „Грегор надземный“.

Hinda raamatut siin:

1 Tärn2 Tärni3 Tärni4 Tärni5 Tärni
Laadin...

Kirjuta oma arvamus

Kommentaar saadetakse meie haldurile, kes lisab selle lastelehele. Sinu e-posti aadressi ei avaldata.

Kõik soovitused