Hädaoru kuningas

Autor: Aino Pervik

2 häält, keskmine: 1,00 maksimumist 52 häält, keskmine: 1,00 maksimumist 52 häält, keskmine: 1,00 maksimumist 52 häält, keskmine: 1,00 maksimumist 52 häält, keskmine: 1,00 maksimumist 5 1,00

Oli kunagi üks õnnetu kuningriik, mille nimi oli Hädaorg. Hädaorus elasid sellised inimesed, kes ei olnud kunagi millegagi rahul, sest neile oli hästi teada, et alati lähevad asjad aina halvemaks. Lisaks kõigele muule ei olnud Hädaoru rahvas rahul ka oma noore kuningaga ja süüdistasid kuningat kõiges halvas, mis nendega juhtus. Õnnetu kuningas arvas ka ise, et ta ongi kõiges halvas süüdi. Riiki aga juhtis hoopis regent, kes oli asjade sellise käiguga väga rahul.

Ühel päeval saabub Hädaorgu üliõpilane, kes peetakse kinni ja tuuakse kuninga juurde. Üliõpilasel olid kaasas raamatud, mis tuletasid kuningale meelde, tema vanaisal oli lossis raamatukogu. Koos raamatukogu avastamisega hakkab nukker kuningas muutuma natuke enesekindlamaks. Kas kuningas suudab oma rahva muuta taas õnnelikuks, tuleb sul ise sellest muinasjutust lugeda.

Hinda raamatut siin:

1 Tärn2 Tärni3 Tärni4 Tärni5 Tärni
Laadin...

Kirjuta oma arvamus

Kommentaar saadetakse meie haldurile, kes lisab selle lastelehele. Sinu e-posti aadressi ei avaldata.

Kõik soovitused