Julius Zebra: Rumble with the romans!

Autor: Gary Northfield

0 häält, keskmine: 0,00 maksimumist 50 häält, keskmine: 0,00 maksimumist 50 häält, keskmine: 0,00 maksimumist 50 häält, keskmine: 0,00 maksimumist 50 häält, keskmine: 0,00 maksimumist 5 0,00

Sebra nimega Julius elas Aafrika savannis rahulikku elu – nokitses vaikselt rohuliblesid süüa ja püüdis mitte välja teha oma rumalast vennast Brutusest. Peaasi, et keegi teda triibuliseks hobuseks (või Debraks) ei kutsuks! Juliuse arvates oli selline elu lausa liiga rahulik. Kui päris aus olla, siis oli see elu Juliuse jaoks kohutavalt IGAV. Jah, aeg-ajalt tuli näljaste lõvide eest plehku panna. Tõele au andes pidi Julius tunnistama, et see lõi südame puperdama küll. Enamasti oli Juliusel aga siiski väljakannatamatult igav.

Ühel päeval saabusid Aafrika mandrile aga Rooma sõdurid, kes oma külaskäigu ajal nagu muuseas Juliuse võrku toppisid ja Roomasse kaasa vedasid. Üsna pea leidis Julius ennast suurelt Colosseumi areenilt, kus tuli rinda pista kõiksugu vihaste olevustega, eesotsas eriliselt tigedate gladiaatoritega. Selline olukord võib üht tasakesti rohtu mäluvat sebrat üsna tundmatuseni muuta. Kas Juliusest sai areeni kangelane või ohver? Sellest saab lähemalt lugeda juba raamatust.

Raamatu näol on tegemist „Julius Zebra“ sarja esimese osaga. Kokku on sarjas praeguseks ilmunud kolm raamatut. Sari võib meeldida eelkõige sellistele lugejatele, kes armastavad raamatuid, kus on palju pilte, koomiksiribasid, veidi ajalugu ja bioloogiat ning kõvasti nalja.

See raamat on Tallinna Keskraamatukogus saadaval inglise keeles.

Hinda raamatut siin:

1 Tärn2 Tärni3 Tärni4 Tärni5 Tärni
Laadin...

Kirjuta oma arvamus

Kommentaar saadetakse meie haldurile, kes lisab selle lastelehele. Sinu e-posti aadressi ei avaldata.

Kõik soovitused