Lugemismängud Tallinna Keskraamatukogus (Estonia pst 8)

Lugemismängud toimuvad Tallinna Keskraamatukogu laste- ja noorteteeninduses (Estonia pst 8) 2017. a oktoobrist kuni 2018. a aprillini enamasti kaks korda kuus laupäeviti kell 11.

Ootame lugemismängudest osa võtma 5–7-aastaseid lapsi, kelle lugemisoskus on arenemisjärgus. Ürituste eesmärgiks on tekitada lastes lugemishuvi ning toetada ja arendada lugemisoskust läbi mängu.

„Lugemismängud“ on koostanud Eesti parimad lugemisspetsialistid ning mängujuhtideks on Eesti Lugemisühingu liikmed – logopeedid, õpetajad ja eripedagoogid.

Mängudest osavõtt on tasuta. Lugemismängude läbiviimist Tallinna Keskraamatukogus toetab Hasartmängumaksu Nõukogu. Projekt toimub koostöös Eesti Lugemisühinguga.

Osalemiseks on vajalik igale mängukorrale eelregistreerida raamatukogus kohapeal (Estonia pst 8), e-posti aadressil laste@nulltln.lib.ee või telefonil 683 0914. Kohtade arv on piiratud.

27.09.2017