Lugemisprogramm „Meie Loeme!” Tallinna lasteaedade

plakatSõle raamatukogu kutsub kõiki Tallinna lasteaedade rühmasid osalema lugemisprogrammis „Meie Loeme!”

Rühmad saavad ennast registreerida osalema ajavahemikul 20.10-27.10.2021. a. Lugemisprogramm kestab ajavahemikul 20.10.2021-30.04.2022. a.

Lugemisprogrammis osalemine on lihtne. Õpetaja registreerib lugemisprogrammis osalema kogu rühma tervikuna. Arvesse lähevad nii rühmas ühiselt, lapse enda poolt kui ka kodus lapsevanemate poolt lapsele etteloetud raamatud. Kord kuus saadab õpetaja loetud raamatute nimekirja raamatukokku. Loetud raamatute kohta peetakse arvestust veebipõhiselt.

Lugemisprogrammi toetavad auhindadega Tartu Mänguasjamuuseum, Eesti Vabaõhumuuseum ning kirjastus „Päike ja Pilv”.

Lisainfo ning registreerimine Sõle raamatukogust: sole@nulltln.lib.ee või  601 9153.

20.10.2021