Luuleklubi külaline on Mari-Liis Müürsepp

Teisipäeval, 4. detsembril kell 18.30 toimub Pirita raamatukogus (Metsavahi tee 19) luulehuviliste kohtumine „Luuleklubi”.

Üritusel loeme luuletusi, räägime luuleteostest ning luule kirjutamisest ja esitamisest. Seekordsel üritusel esitleb noor luuletaja Mari-Liis Müürsepp oma uut luulekogu “Paradoksid”. Luuleraamat on jaotatud 8 alateemaks, läbivad teemad on inimsuhted ja ühiskonnakriitika. Teosele tagakaanele on kirjutanud oma kommentaarid tuntud luuletajad Doris Kareva ja Triin Soomets. Autor on igakuiselt toimuva kirjandusõhtu “Viimane Neljapäev” regulaarne esineja ja korraldusmeeskonna liige. Raamatu arvustusega saab tutvuda Tallinna Keskraamatukogu lugemiselamuste blogis.

„Luuleklubi” toimub üks kord kuus, iga kuu teisel nädalal. Igal klubi kohtumisel tutvustab üks professionaalne luuletaja oma loomingut – raamatut või luuleblogi. Seejärel järgneb arutelu. Kõikidel osalejatel on võimalus enda või teiste autorite luuletusi esitada.

Osavõtt on tasuta ja oodatud on kõik, kellele luule huvi pakub.

Lisainfo: aimur.keskel@nulltln.lib.ee ja 683 0917

Liitu „Luuleklubiga“ Facebookis.