Luuleklubi külaline on Helena Karu

plakatEsmaspäeval, 17. augustil kell 18.30 toimub Tallinna Keskraamatukogu (Estonia pst 8) rõdusaalis luulehuviliste kohtumine „Luuleklubi”.

Üritusel loeme luuletusi, räägime luuleteostest ning luule kirjutamisest ja esitamisest. Seekordsel üritusel esitab luuletaja Helena Karu enda kirjutatud luuletusi luulekogust „Kuu on mu diskokera”. 23-aastane luuletaja on oma loomingut esitanud Tallinnas ja Tartus erinevatel kultuuriüritusel, muuhulgas kirjandusõhtutel „Viimane neljapäev”.

„Luuleklubi” toimub üks kord kuus, iga kuu teisel nädalal. Igal klubi kohtumisel tutvustab üks professionaalne luuletaja oma loomingut – raamatut või luuleblogi. Seejärel järgneb arutelu. Kõikidel osalejatel on võimalus enda või teiste autorite luuletusi esitada.

Osavõtt on tasuta ja oodatud on kõik, kellele luule huvi pakub. Hea ilma korral toimub üritus Tallinna Inglise Kolledži sisehoovis. Alale pääseb Tallinna Keskraamatukogu tagahoovist.

Lisainfo: luule@nulltln.lib.ee ja 683 0917

Liitu „Luuleklubiga” Facebookis.