Teatmeteenindus

Teatmeteenindus

Teatmeteenindus võimaldab raamatukoguhoidja vahendusel leida informatsiooni konkreetse teema kohta, teostada fakti- ja daatumiotsingut, kasutada e-kataloogi, kindlaks teha teaviku olemasolu meie kogus. Päringuid saab esitada nii kohapeal kui ka telefoni ning e-posti vahendusel.


GROVE

Tallinna Keskraamatukogu (nii peamaja, Liivalaia 40 kui harukogude) lugejaarvutitest on kõigile vaba juurdepääs muusikaandmebaasile GROVE Music Online, mis on üks maailma autoriteetsemaid muusikaandmebaase.

Andmebaasist leiab infot eri maade muusikaajaloo, pärimusmuusika, klassikalise ja jazzmuusika ning muusikute, instrumentide ja muusikateooria kohta, aga samuti olulisemate popmuusika stiilide ja viljelejate kohta. Põhjalikud artiklid on varustatud paljude illustratsioonide ning ligi 500 helinäitega. Raamatukogus saab andmebaasist teha väljaprinte ning saata infot e-postiga.

 

Kataloogiotsing

Kõik muusika- ja filmisaali komplekteeritud teavikud on leitavad e-kataloogis ESTER. Otsingu teostamiseks ainult Tallinna Keskraamatukogu teavikute seast valige rippmenüüst kataloogiks Tallinna Keskraamatukogu.

Vaata, kuidas teostada muusika- ja filmiotsingut e-kataloogis ESTER.