Tule vaata, mis Mufilas toimub!

MUUSIKAÕPETAJA AITAB!

Kui tunned, et jääd kooli muusikaõpetuse kodutöödega pisut hätta, pöördu muusikaosakonna raamatukoguhoidja poole. Nõu küsida võivad õpilased 1.-12. klassini. Selgitusi ja juhendamist pakub oma ala professionaal. Lepi aeg kokku kohapeal, aadressil muusika@nulltln.lib.ee või telefonil 6830912.

MÄNGUDE PÄRASTLÕUNA

Mängude pärastlõunale on oodatud igas vanuses lapsed ja noored. Mängime koos erinevaid lauamänge, Xboxi mänge ja muusikalisi mänge tahvelarvutites.

Üritus toimub üks kord kuus neljapäeviti kell 14.

Lisainfo: muusika@nulltln.lib.ee, tel 683 0912

HARRY POTTERI KLUBI

Kord kuus kogunevad Harry Potteri maailma austajad alates 13ndast eluaastast Tallinna Keskraamatukokku (Estonia pst 8). Üheskoos teeme erinevaid temaatilisi tegevusi nagu filmide vaatamine, lauamängude mängimine, raamatuorigami, aardejaht jpm. Üritused toimuvad laste- ja noorteteeninduses ning muusikaoskaonnas kell 15-18

Lisainfo ja registreerimine: noorte@nulltln.lib.ee, tel 683 0914

LASTE RAAMATU- JA FILMIKLUBI

Laste raamatu- ja filmiklubi kohtumised toimuvad iga kuu esimesel kolmapäeval kell 14.30 Tallinna Keskraamatukogu (Estonia pst 8) laste- ja noorteteeninduses ning muusikaosakonnas. Klubis valitakse igal korral kuu raamat, mis üheskoos järgmiseks korraks läbi loetakse. Kohtumisel vaadatakse lõike raamatu põhjal valminud filmidest ning arutletakse loetu ja nähtu üle. Kõik lapsed saavad arutelus osaleda ja oma arvamust avaldada. Raamatu- ja filmiklubi on mõeldud 1.-5. klasside õpilastele ning kohtumised kestavad ligikaudu 2 tundi.

Lisainfo ja registreerimine: laste@nulltln.lib.ee, tel 683 0914

NOORTE RAAMATU- JA FILMIKLUBI

Noorte raamatu- ja filmiklubi kohtumised toimuvad iga kuu viimasel kolmapäeval kell 17.00 Tallinna Keskraamatukogu (Estonia pst 8) laste- ja noorteteeninduses ning muusikaosakonnas. Klubis valitakse igal korral kuu raamat, mis üheskoos järgmiseks korraks läbi loetakse. Kohtumisel vaadatakse lõike raamatu põhjal valminud filmidest ning arutletakse loetu ja nähtu üle. Kõik noored saavad arutelus osaleda ja oma arvamust avaldada. Raamatu- ja filmiklubi on mõeldud 6.-12. klasside õpilastele ning kohtumised kestavad ligikaudu 3 tundi.

Lisainfo ja registreerimine: noorte@nulltln.lib.ee, tel 683 0914

IGA PÄEV
 on võimalus veeta Mufilas VABA AEGA kuulates muusikat, vaadates filme, mängides mänge

või surfates internetis.