Muutus OverDrive’i e-raamatukokku sisselogimine

Alates 29. augustist saab OverDrive’i e-raamatukokku sisse logida isikukoodi ja Minu ESTERi salasõnaga. Samamoodi saavad Tallinna Keskraamatukogu lugejad sisse logida e-kataloogi ESTER iseteenindusesse Minu ESTER ning e-raamatukokku ELLU.

OverDrive’i e-raamatukogus lugejakaardi numbrit kasutajatunnusena kasutanud lugejatel on võimalus OverDrive’i konto ühendada uue, isikukoodiga seotud kontoga. Kontode ühendamisel kantakse lugeja laenutuste ajalugu, soovinimekiri ja järjekorda lisatud e-teavikud uuele kontole. Kontode ühendamiseks on vaja isikukoodi ja Minu ESTERi salasõnaga OverDrive’i raamatukokku sisse logida ning seejärel anda raamatukogule teada kontode ühendamise soovist, kirjutades aadressil overdrive@nulltln.lib.ee. Kirja tuleks lisada oma isikukood ja  lugejakaardi number.

OverDrive’i rakenduse kasutajatel on vaja rakendusse uuesti sisse logida, kasutades isikukoodi ja Minu ESTERi salasõna.

Libby rakenduse kasutajatel on vaja rakenduses lisada uus raamatukogukaart või Tallinna Keskraamatukogu lugejakaardi eemaldamise järel rakendus uuesti seadistada (rakenduses valida Set Up Libby, seejärel Meet Libby (Again)). Kontode ühendamiseks saata isikukood ja lugejakaardi number raamatukogule aadressil overdrive@nulltln.lib.ee.

29.08.2019