Noorte lugejatega kohtub Ene Sepp

Reedel, 17. mail kell 11.45 kohtub Kännukuke raamatukogus (E. Vilde tee 72) noortega Ene Sepp.

Ene Sepp on kirjutanud seitse noorteromaani. Värskeimad on „Vabandust, aga mis asja?” (Tänapäev, 2016), „Jagatud suvi” (Tänapäev, 2018) ja „Taeva tühjad tribüünid” (Tänapäev, 2018). Viimane neist võitis Tänapäeva noorteromaani võistlusel 2. koha ning pälvis hiljuti Lastekaitse Liidu ja Eesti Lastekirjanduse Keskuse tunnustuse Hea Noorteraamat 2018. Noorteromaani „Taeva tühjad tribüünid“ peategelane, 14-aastane Merita saab harukordse võimaluse: minna tagasi minevikku ja seda muuta. Kui ta parandab tehtud vead, siis saab ta astuda rongile, mis viib edasi … aga võib-olla hoopis tagasi? Raamatut tutvustatakse ka keskraamatukogu Lugemiselamuste blogis.

Osavõtt on tasuta. Kohtumise korraldamist toetab Eesti Kultuurkapital.

Lisainfo Kännukuke raamatukogust e-post aadressil kannukuke@nulltln.lib.ee ja telefonil 683 0951.