Ole IT-vaatlik: nutiasjade õpitoad

RIA üleskutse aita vanematel turvaliselt internetis toimetada raames toimub Tallinna Keskraamatukogus kaks vanemaealistele suunatud tasuta teavitusüritust koostöös Tallinna Ülikooli digitehnoloogiate instituudiga. Osalejad saavad ülevaate küberturvalisuse põhitõdedest ning tudengid ja raamatukogu töötajad aitavad kohapeal ka praktilise nõustamisega.

• Esmaspäeval, 14. oktoobril kell 11 toimub eestikeelne üritus Tallinna Keskraamatukogu (Estonia pst 8) suures saalis. Eelregistreerimine veebis.
  • Neljapäeval, 17. oktoobril kell 11 toimub venekeele üritus võõrkeelse kirjanduse osakonna (Liivalaia 40) saalis. Eelregistreerimine veebis.

Üritus on mõeldud eelkõige vanusele 55+, aga ka neile, kes soovivad juurde õppida, et vanemaealistele kübermaailmas toeks olla.

Eesti ja venekeelsed abivideod ja lihtsad nõuanded turvaliselt internetis toimetamiseks leiab kampaania kodulehelt www.itvaatlik.ee

Kampaaniat rahastatakse Euroopa Liidu struktuuritoetuse toetusskeemist „Infoühiskonna teadlikkuse tõstmine“ (Euroopa Regionaalarengu Fond).

Õpetusvideod eesti ja vene keeles.

Kampaania koostööpartnerid on Eesti Raamatukoguhoidjate Ühing, Tallinna Keskraamatukogu, Eesti Rahvusraamatukogu, Tallinna Ülikooli digitehnoloogiate instituut, Kaitseliit Solaris Keskus ja turundusagentuur Havas.

02.10.2019