OLEN LOOV = Creativity school

Tallinna Keskraamatukogu laste- ja noorteteenindus korraldab 01.04.2019–26.04.2019 võistluse „Olen loov!“. 4 nädalat – 8 küsimust.

Osalema on oodatud kõik 4.–12. klassi õpilased, kes soovivad oma loovat mõtlemist proovile panna. Võistlusel kutsume osalejaid üles mõtlema raamist välja vastates küsimustele, nagu näiteks miks peaks su vanaema endale SnapChati konto tegema.

Igal nädalal avaldame kaks uut küsimust nii Tallinna Keskraamatukogu veebikeskkondades kui ka laste- ja noorteteeninduses (Estonia pst 8) kohapeal. Võitmiseks peab vastama kõigile kaheksale küsimusele. Küsimustele võib vastata eraldi igal nädalal pärast nende avalikustamist või võistluse lõpus korraga.

Võistlus on suunatud kõigile lastele ja noortele, kes mõtlevad loovalt ja soovivad auhindu võita. Võistluse lõpus valib žürii välja parimad ja kõige loovamad vastused. Tulemusi hinnatakse kahes vanusegrupis: 4.–7. klass ja 8.–12. klass.

Auhindade seast leiab nii kinopileteid, raamatuid kui ka kõhutäidet. Auhinnad on välja pannud kino Sõprus ja Dodo Pizza.

Osalemiseks klikka siia: https://bit.ly/2FCfma0 või küsi vastustelehte raamatukoguhoidjalt.

Lisainfo: e-posti aadressil noorte@nulltln.lib.ee, telefonil 683 0914.

Creativity school

Tallinn Central Library children and youth department is organizing 01.04.2019-26.04.2019 creativity school for young adults to challenge their creative thinking. 4 weeks – 8 questions. We are waiting participants from 4th-12th grade who are ready to challenge their creative thinking. In this contest, participants will try to answer to various challenging questions and tasks such as: You need to convince your grandmother why she has to create a Snap Chat for herself and much more.

Every week we will open up two questions in which participants need to answer if they want to compete for our prizes. Those questions will be available online and also can be answered on paper in Tallinna Central Librarys children and youth department.  Even if participants will miss a week or two they still can participate if they will answer to previous week questions.

This contest is for all kids and young adults who are ready to think out of the box and of course win our prizes. At the end of this contest, the committee will pick the best, most creative answers and the winner will get our sponsor prizes. The committee will judge all the answers in two different age groups from 4th-7th grade and from 8th-12th grade.

Our prizes are readable, watchable and edible. Sponsors: kino Sõprus and Dodo Pizza.

To participate click here: https://bit.ly/2FCfma0 or ask for the answering sheet from a librarian

For more information: noorte@nulltln.lib.ee, 683 0914.