Programmeerimine on 21. sajandil väga oluline oskus ning veebiarenduse koolitusel saab ülevaate programmeerimisest ja algteadmised veebilehtede loomiseks. Koolituse eesmärgiks on ettevõtte veebilehe või isikliku portfoolio loomine, mis võimaldab ellu viia oma heategevuslikud või ärilised ideed. Koolituse veebilehe leiad:  https://js-gatsby-course.netlify.app/.

Koolituse läbiviija: Adel Müürsepp on vabakutseline veebiarendaja ja Le Wagon programmeerimise kooli õpetaja. Peamiselt töötab Reacti või Ruby on Rails projektidega, tegeleb graafilise disainiga ja kasutab Pythonit andmeteaduse jaoks. Adel annab programmeerimise tunde Pythoni, Javascripti, Ruby ja teistes keeltes ning eelkõige paneb rõhku projektipõhisele õppimisele.

Sihtgrupp: noored ja täiskasvanud, kes oskavad kasutada arvutit lihtsate ülesannete jaoks, nagu näiteks meili saatmine või Wordi dokumendi loomine. Eelnev kokkupuude programmeerimise või IT valdkonnaga pole vajalik.

Toimumise aeg: noortele toimuvad koolitused teisipäeviti kell 11 (alates 14. juulist).

Täiskasvanutele toimuvad koolitused neljapäeviti kell 16 (alates 16. juulist). Grupp on täis!

Koolitus toimub sarjana ja koosneb kuuest koolitusest.

Võimalusel osale koolitusel isikliku sülearvutiga. Enda arvutiga osalemine võimaldab loodud veebilehe arendamisega jätkata ka peale koolitust. Kui arvuti kaasa võtmise võimalust ei ole, saab kasutada ka raamatukogu arvutit.

Kuna kohtade arv on piiratud (ühes grupis 7 inimest), siis tuleks osalemiseks eelnevalt registreerida e-posti aadressil: noorte@nulltln.lib.ee. Kirja tuleks lisada info, kas soovitakse liituda noorte või täiskasvanute grupiga ning kas osalejal on võimalik kaasa võtta isiklik sülearvuti.

07.07.2020