Tule perepäevadele kogukonnaaedadesse

Laagna roheline aedKutsume kõiki peresid osalema perepäevadel ning veetma koos raamatukoguga mõnusalt aega. Üritused toimuvad kolmel erineval päeval erinevates Tallinna kogukonnaaedades, külla on kutsutud raamatutegelased, võimalus mängida liikumismänge, osaleda kirjanduslikel jalutuskäikudel ning nautida aedade ilu. Suurepärane võimalus nautida värsket õhku, kohtuda uute inimestega ja saada rohkem teada meie raamatukogude ning kogukonnaaedade kohta.

20. mail kell 12-15 Vanalinna kogukonnaaias, Tornide väljakul

12.00 mängud raamatutegelastega Lastemuuseum MiiaMillast
13.30 mängime õuemänge
14.00 kirjanduslik jalutuskäik vanalinnas, giid Irina Krivorukova Vene Muuseumst (vene keeles)

27. mail kell 12-15 Kännukuke raamatukogu kõrval, Kännukuke kogukonnaaias

12.00 mängud raamatutegelastega Lastemuuseum MiiaMillast
13.30 orienteerumismäng
14.00 tegevused aias

Perepäeval saab näha Kännukuke raamatukogu põnevaid võimalusi, uudistada raamatukogu jalgratast, laenata raamatukogust liikumis- ja spordivahendeid jpm.

10. juunil kell 12-16 Laagna raamatukogu kõrval, Laagna aias

12.00 mängud raamatutegelastega/luulepiknik Igor Kotjuhiga
13.00 kirjanduslik jalutuskäik (vene keeles)
14.00 kohtumine kirjanikuga
15.00 kontsert Ukraina Kultuuriharidusühingu PROSVITA muusikutelt

Perepäevade korraldust toetab Ingtegratsiooni Sihtasutus.