Raamatukogu pakub abi vajavatele eakatele koduteenindust

raamatudKoduteenindus on teavikute koju toomise teenus, mida raamatukogu pakub Tallinna elanikele, kelle tervislik seisund ei võimalda raamatukogu külastada.

Koduteenindust pakume  ka neile pensioniealistele Tallinna elanikele, kel on COVID-19 viiruse riskigruppi kuulumise tõttu ohtlik väljas liikuda.

Teavikuid tuuakse koduteeninduse lugejale koju üks kord kuus. Korraga saab laenata kuni 30 teavikut. Koju on võimalik tellida eestikeelse kirjanduse osakonna, võõrkeelse kirjanduse osakonna ja muusikaosakonna kojulaenutatavaid teavikuid (raamatud, ajakirju, CDsid, DVDsid jms).

Raamatukogu tagab tellimuse komplekteerimisel ja üleandmisel „Koroona viiruse tõkestamiseks käitumisjuhiste“ ja Terviseameti kõikide soovituste järgimise.

Teavikuid on võimalik iseseisvalt otsida e-kataloogist ESTER (vaata ESTERi kasutusjuhendit) või küsida raamatukoguhoidjalt e-posti või telefoni teel. 

Koduteeninduse tellimiseks palume pöörduda:

  • eestikeelse kirjanduse osakonna raamatukoguhoidja Alvar-Jaanus Tamm ja Pille Mölder telefonil 683 0920 või e-postil koduteenindus@nulltln.lib.ee
  • võõrkeelse kirjanduse osakonna raamatukoguhoidja Jelena Sakovskaja, telefonil 683 0960 või e-postil vo@nulltln.lib.ee

Soovitame laenata teavikuid ka meie e-raamatukogudest ja kasutada teisi meie e-teenuseid!

 

01.12.2020