Kojulaenutus

Avatud

E–R 10–20

L 10–17

P suletud

Kontakt

Estonia pst 8

Tel 683 0920

eo@nulltln.lib.ee

Eestikeelse kirjanduse kojulaenutus asub peahoone kolmandal korrusel.

kojulaenutussaal suure kroonlühtriga laes, raamaturiiulite ja teenindussaarega kõige keskel

Virtuaaltuur Tallinna Keskraamatukogu ruumides koos hoone ajaloo tutvustusega.

Teavikute otsinguks e-kataloogist ESTER on lugejaile fuajees kolm arvutit.

Samas on ka valik eestikeelse kirjanduse osakonna liigses eksemplaarsuses müügis olevatest raamatutest, vt ka raamatute müük.

 

Koduteenindust pakume eakatele ja liikumispuudega inimestele. Täiendavat informatsiooni koduteeninduse kohta annab raamatukoguhoidja Alvar-Jaanus Tamm, telefon 683 0920.

Rändkoguteenus võimaldab asutustel laenata kuni 40 teavikut (raamatuid, ajakirju, heli- ja videosalvestisi jmt) kuni 63 päevaks. Teavikutele tuleb laenajatel ise järgi tulla. Teenuse kasutamiseks sõlmitakse raamatukogu ja asutuse vahel leping. Täiendavat informatsiooni annavad eestikeelse kirjanduse osakonna juhataja Reet Ojasoo, telefonil 6830 919.

Mesilase Miti raamatutaru lasteaias on teenus, mille raames toimetab Tallinna Keskraamatukogu regulaarselt kasti lasteraamatutega Tallinna munitsipaallasteaedadesse. Raamatukastist leiab nii uuemat kui klassikalisemat ilukirjandust, samuti teadmiskirjandust. Kõige väiksematele pakub raamatukogu pildi- ja pappraamatuid. Teenuse kasutamiseks sõlmitakse lasteaia ja raamatukogu vahel Rändkoguteenuse leping. Korraga saab ühe kastiga laenutada kuni 40 raamatut kuni 63 päevaks. Raamatukastid toimetab lasteaeda raamatukogu.

Reisi raamatuga
Kriminurk
Suvi Eestimaal

Kaart