Paepealse raamatukogu

Avatud

T−R 11−20

L 10−17

Kontakt

P. Pinna 8

Tel 632 7463

paepealse@nulltln.lib.ee

Asukoht kaardil

Facebook

31.05 (reede) - korrastuspäevaks suletud.

paepealse raamatukogu

Ühistransport

Lähim bussipeatus on P. Pinna, kuhu pääseb bussidega nr. 31, 35, 44, 50, 54, 55, 58, 65 ja 66. Ühistranspordi sõiduplaane on võimalik vaadata transport.tallinn.ee.

Parkimine

Autoga raamatukokku tulles tuleb keerata Punaselt tänavalt P. Pinna tänavale. Tasuta parkida on võimalik P. Pinna 8 hoone ümbruses.

Tasuta

Akupank ROMOSS sailing 3 – Lugejatel on võimalik kohalkasutuseks laenata akupanka ROMOSS sailing 3, mille abil saab laadida mobiiltelefonide, tahvelarvutite, MP3-mängijate ja muude digiseadmete akusid (rohkem infot rubriigis arvutid ja internet).

Internet ja wifi – Arvuti kasutamise aega võib ette broneerida e-posti, telefoni teel või raamatukogus kohapeal. WiFi on olemas kõikides osakondades ja kõigis haruraamatukogudes.

Järjekorraraamatu kättesaamise teade e-postile – Lugejal on võimalik panna end raamatukogus leiduvate teavikute (v.a perioodika) ootejärjekorda. Saabunud teavikuid hoiame raamatukogus kaks päeva. Kui lugeja kahe päeva jooksul teavikutele järgi ei tule, järjekord tühistatakse.

Ekskursioonid ja raamatukogutunnid – Ekskursioon raamatukogus. Täpsem sisu ja aeg kokkuleppel raamatukoguhoidjaga. Ekskursioone võib kokku sobitada temaatilise raamatukogutunniga (uudiskirjandus, kalendritähtpäevad jmt).

Individuaalkoolitused (eesti ja vene keeles) – Arvuti algõpe, e-teenused, Facebooki algõpe, ID-kaardi kasutamine, internet ja infoallikad, kontoritarkvara õppeprogrammid, raamatukogu veebileht, tahvelarvutite ja nutitelefonide kasutamise algõpe, tööotsijaile. Koolituse toimumisaeg kokkuleppel raamatukoguhoidjaga.

Rühmakoolitused (eesti ja vene keeles) – Arvuti algõpe, e-teenused, ID-kaardi kasutamine, internet ja infoallikad, tööotsijaile. Koolituse toimumisaeg kokkuleppel raamatukoguga.

Rühmaruum – Pakume oma lugejatele võimalust tasuta kasutada meie saali õppimiseks. Meie soe ja valge saal mahutab 20 inimest. WiFi olemas Palume eelnevalt rühmatööaeg broneerida. Loe täpsemalt…

Lauamängud – Raamatukogus on kohapeal kasutamiseks ja kojulaenutamiseks mitmeid lauamänge – sobiliku leiavad nii väikesed kui ka suured mänguhuvilised!

Nukuteater – raamatukogus saavad lapsed ise teatrit teha

„Ohoo, koomiksid!“ – Tutvustame koolinoortele koomiksi ajalugu ning lahendame koomiksitegelaste viktoriini. Koolitus on eesti keeles. Koolituse aja saab kokku leppida raamatukogu e-posti aadressil paepealse@nulltln.lib.ee või telefoni teel 632 7463.

Ringid ja klubid

Robotid – Kõik huvilised saavad programmeerida Ozobot Bit ja Ozobot Evo roboteid ja nende abil lugusid jutustada. Rohkem infot robootikahuvilistele.

Skaneerimine – Internetisaali ühe arvuti juures on skanner, mida lugejad võivad kasutada iseseisvalt tasuta või töötaja abiga tasu eest (0.20€ / lehekülg).

Spordivahendid

Videomängud – Kohapeal on võimalik mängida Xbox One’iga videomänge. Vaata rohkem infot. 
 


Tasulised

Võimalik tasuda nii sularahas kui pangakaardiga.

Koopiad ja printimine

Skaneerimine – Salvestamine raamatukoguhoidja vahendusel ja saatmine lugeja e-posti aadressile 0,20 € lehekülg.

Raamatumüük – Müügil on ilu-, teadmis- ja lastekirjandus ning luule, mida on raamatukogus suures eksemplaarsuses või millest on välja antud uusi trükke ning mis on välja antud rohkem kui 5 aastat tagasi. Raamatute hinnad alates 0,15 €.

Ruumi rent – Võimalik kasutada raamatukogu saali (40m²). Mahutab 20 inimest. Vt rohkem infot siit.

Töötajad

Piret Martinov

haruraamatukogu juhataja

paepealse@nulltln.lib.ee

Telefon 632 7463

Brigit Bakhof

raamatukoguhoidja

paepealse@nulltln.lib.ee

Telefon 632 7463

Irina Barovskaja

raamatukoguhoidja

paepealse@nulltln.lib.ee

Telefon 632 7463

Larissa Fjodorova

raamatukoguhoidja

paepealse@nulltln.lib.ee

Telefon 632 7463

Ando Naulainen

raamatukoguhoidja

paepealse@nulltln.lib.ee

Telefon 632 7463

Kaart