Kojulaenutus

Avatud

E-R 10-19

L 10-17

P suletud

Kontakt

Liivalaia 40

15032 Tallinn

Tel 683 0960

vo@nulltln.lib.ee

vaade eemalt võõrkeelse kirjanduse teenindusaalile ja raamaturiiulitele

Lugejatel on võimalus ise teavikuid avariiulitelt valida või varukogust tellida. Peasaalis on lugejatel võimalus kasutada kahte töökohta infootsinguks e-kataloogis ESTER. Koju on lugejatel õigus laenata korraga 30 teavikut 21 päevaks (vt kojulaenutus). Tagastamise tähtaega saab pikendada telefonil 683 0960 või e-kataloogis ESTER alajaotise Minu ESTER kaudu 3 korda, kui teavikuid ei vaja teised lugejad. Tagastustähtaega ei pikendata lugejal, kes on muutunud võlglaseks, st pole õigeaegselt teavikuid tagastanud ega tagastustähtaega pikendanud. Vt tagastustähtaja pikendamine

Järjekorda lisamine

Lugejal on võimalik panna end raamatukogus leiduvate teavikute (v.a perioodika) ootejärjekorda. Selleks tuleb täita vastav tellimisleht ja esitada see raamatukogutöötajale. Soovitud raamatu saabumisest teavitatakse lugejat e-posti või telefoni teel (kulud tasub lugeja). Tellitud teavikuid hoitakse 2 päeva.

Kodu- ja rändkoguteenindus

Pakume eakatele ja liikumispuudega inimestele koduteenindust. Täiendavat informatsiooni koduteeninduse kohta annab raamatukoguhoidja Jelena Sakovskaja, telefon 683 0960

Ühtlasi pakume rändkoguteenust meditsiini- ja hooldusasutustele. Täiendavat informatsiooni rändkoguteeninduse kohta annab osakonna juhataja Kristel Palk (telefon 683 0961).

Vanema ja beebi tuba

Raamatukogu fuajeest pääseb vanema ja beebi tuppa, kus saab segamatult last imetada või tema mähkeid vahetada. Toas on olemas mugav tugitool, mähkimislaud, kraanikauss ja kaanega prügikast. Tuba võivad kasutada kõik lapsevanemad, kes kesklinnas lapsega liikudes seda vajavad.

Kaart