Raamatukoguhoidja aitab uudistega kursis olla

ajalehtTallinna Keskraamatukogu raamatukoguhoidjad ootavad Skype’i ja telefonikõnesid, et Eesti Rahvusringhäälingu uudisteportaalist ning suurematest päeva- ja nädalalehtedest artikleid ette lugeda.

Raamatukogu pakub Skype’i ja telefoni vahendusel uudiste ettelugemist neile, kel endal pole võimalik ajalehti koju tellida või kes digilehti ei saa lugeda. Seeniorid, kes soovivad saada lisa tele- ja raadiouudistele, on oodatud raamatukoguga ühendust võtma. Raamatukoguhoidja loeb ette artikleid ERR-i eesti- ja venekeelsetest uudiseportaalist ning päeva- ja nädalalehtedest. Soovi korral otsib raamatukoguhoidja välja huvipakkuva õigusakti Riigi Teatajast, loeb selle ette või saadab väljavõtte.

⇒ Eestikeelsete ajalehtede valikus on: Eesti Ekspress, Eesti Päevaleht, Postimees ja Sirp. Võta ühendust telefonil 683 0917 või Skype’i kontakt: Tallinna keskraamatukogu infoteenindus

⇒ Vene keeles loetakse ette ajalehti: МК Эстония. Võta ühendust telefoninumbril 683 0960 või Skype´i kontakt: Yritused seenioridele

Helistamisel sõltub kõne hind teie telefonioperaatorist ja teenusepaketist, raamatukogu kõne eest tasu ei võta.

Uudiste ettelugemine on suunatud seenioridele, kes tunnevad puudust päevauudistest, vajavad infot igapäevaeluks ning kel puudub majanduslik võimalus ajalehti koju tellida.

Raamatukogu vastab ka infopäringutele eesti, vene ja inglise keeles. Küsimusi saab esitada telefoni teel 683 0917 (eesti ja inglise keeles) ja 683 0960 (vene keeles) ning Skype vahendusel, lisaks ka e-posti teel ls@nulltln.lib.ee või vo@nulltln.lib.ee.

Skype´i teel viime seenioridele läbi ka vestlusklubisid ja digioskuste õpet, vt https://keskraamatukogu.ee/seenioridele/.

Lisainfo: Tallinna Keskraamatukogu lugemissaalist telefonil 683 0917.

Täname meediaväljaandeid koostöö eest.

05.01.2020