Varia

Naisteklubi “Artemida” võõrkeelse kirjanduse osakonnas

Iga kuu kolmandal laupäeval kell 14.00 toimuvad meie Loovuse toas naisteklubi kohtumised. Arutletakse tervise-, ilu- ja muudel teemadel. Vestluskeeleks on vene keel. Osalemine on tasuta.

NB! Naisteklubi selle hooaja viimane kohtumine toimus 18. mail. Kohtume taas septembris!

Lisainfo: vko@nulltln.lib.ee, tel 683 0961


Näitering eestikeelse kirjanduse osakonna laste- ja noorteteeninduses

Näitering kutsub kõiki 6-17 aastaseid, kes soovivad ennast proovile panna erinevates rolli- ja situatsioonimängudes. Rollimäng on lõbus ja mänguline lähenemine näitlemisele. Sealjuures aitab see mõista teisi inimesi ning harjutada probleemide lahendamist. Kohtumised toimuvad kuu keskel reedeti algusega kell 15.00. Igal korral on uued mängud ja uued teemad, eelneva kogemuse puudumise pärast muretsema ei pea. NB: Eelregistreerimisega!

Lisainfo: laste@nulltln.lib.ee, tel 683 0914


Radža jooga meditatsioon võõrkeelse kirjanduse osakonnas

Iga kuu teisel laupäeval kell 14.00 toimub meie Loovuse toas Radža jooga meditatsiooni tunnid. Tundi viib läbi raamatukogu vabatahtlik Ludmila Dombrovska. Osalemine on tasuta.

Lisainfo: tallinn@nullee.brahmakumaris.org, tel 5805 0232


Reisiklubid

Paepealse raamatukogus

Paepealse raamatukogu reisiklubi saab kokku iga kvartali teise kuu teisel reedel kell 17.00. Tutvustame uuemaid reisiraamatuid ning vahetame oma reisimuljeid.

Lisainfo: paepealse@nulltln.lib.ee, tel 632 7463


Pelguranna raamatukogus

Reisiklubi kokkusaamised toimuvad kord kvartalis. Raamatukogu lugejad jagavad oma reisimuljeid ja näitavad kaasatoodud meeneid, pilte ja videosid. Tuleb ette ka kulinaarseid üllatusi. Üritused toimuvad eesti ja vene keeles.

Lisainfo: pelguranna@nulltln.lib.ee, tel 683 0931


Tervisevõimlemine erinevas vanuses inimestele

Toimub igal teisipäeval ja reedel kell 10.00-11.00 võõrkeelse kirjanduse osakonnas (Liivalaia 40). Juhendajaks on rütmvõimlemise treener ja Eesti Spordiseltsi Kalev liige Tatjana Ingerma.

NB! Selle hooaja viimane tund toimus 31. mail. Kohtume taas septembris!

Sissepääs töötlusosakonna poolt (maja tagant).

Tähelepanu! Eelregistreerimine on kohustuslik. Registreerimine ja lisainfo tel 552 7222.