Sõle raamatukogus kohtub lugejatega Kai Aareleid

Neljapäeval, 21. märtsil kell 17 kohtub Sõle raamatukogus (Sõle 47b) lugejatega kirjanik ja tõlkija Kai Aareleid.

Kai Aareleid on õppinud dramaturgiat Soome Teatriakadeemias ja ilukirjanduse tõlkija-toimetaja lisaeriala Tallinna Ülikoolis. Tõlkinud ilukirjandust inglise, hispaania, soome ja portugali keelest.

Aareleid on avaldanud ajakirjanduses ka novelle. Ta pälvis 2013. aastal Friedebert Tuglase novelliauhinna novelli „Tango“ eest. Tema 2011. aastal ilmunud debüütromaani “Vene veri” esitati Eesti Kultuurkapitali proosapreemia nominendiks.

Üritusest osavõtt on tasuta. Kohtumise korraldamist toetab Eesti Kultuurkapital.

Lisainfo: Sõle raamatukogust e-posti aadressil sole@nulltln.lib.ee ja telefonil 601 9153.