„Suvi raamatuga“ lõpupidu

Kõik lapsed, kes osalevad „Suvi raamatuga“ lugemisprogrammis, loevad 30. juuliks läbi vähemalt 10 raamatut ja koguvad lugemispassi vähemalt 10 templit, on oodatud lugemisprogrammi lõpuüritusele.

Lõpuüritus toimub kolmapäeval, 14. augustil kell 12 kinos CINAMON Tallinn KOSMOS (Pärnu mnt 45), kus vaatame ja koos seiklusfilmi „Lõvikuningas”.

Seiklusfilm „Lõvikuningas” viib meid Aafrika savanni, kus näeb ilmavalgust tulevane kuningas nimega Simba. Lõvipoisi suurimaks eeskujuks on tema isa, kuningas Mufasa, kes hakkab talle maast madalast õppetunde jagama, et millalgi tulevikus oma valdused pojale edasi anda. Ent mitte kõik ei toeta noore troonipärija tulekut.

Mufasa kibestunud vend Scar, kes lootis ise savanni valitsejaks saada, haub kurja salaplaani. Järgneb reetmine ja tragöödia, mille tulemuseks Simba pagendamine. Kodust kaugel leiab noor lõvi endale veidrikest uued sõbrad Timoni ja Pumba, kelle abiga peab ta välja mõtlema, kuidas võimalikult ruttu suureks sirguda, et võtta tagasi see, mis talle kuulub.

Vaata filmi treilerit:

 

NB! Film on eesti keeles ning sellele ei ole venekeelseid subtiitreid.

„Suvi raamatuga“ lugemisprogrammi raamatute nimekirja ja osalemise tingimused leiad siit: https://keskraamatukogu.ee/lasteleht/osale/suvi-raamatuga/

 

28.06.2019