Suvised ringid ja klubid lastele

Suvel toimuvad lastele ringid ja klubid Pääsküla, Nurmenuku, Kalamaja, Kadrioru raamatukogus ja võõrkeelse kirjanduse osakonnas.

Pääsküla raamatukogu
Igal laupäeval kell 13 toimuvad lastetunnid. Loeme, mängime, meisterdame.

Nurmenuku raamatukogu
Igal laupäeval kell 12 jutu- ja meisterdamishommik.

Kalamaja raamatukogu
Laupäevased lauamänguringid – ootame kõiki lauamänge mängima.

Kadrioru raamatukogu

• Ootab lapsi suvel laupäeviti kell 12.00 arukalt aega veetma – meisterdame, voolime või joonistame ja tutvume lasteraamatutega.
  • Teatrimängutund toimub kaks korda kuus kolmapäeviti kell 16. Käpiknukud, näpunukud, pulganukud, varjunukud… Nii palju võimalusi teatrit teha! Inspiratsiooni teatrimänguks ammutame raamatutest või improviseerime mängu käigus.

Võõrkeelse kirjanduse osakond

• Eestikeelsed meisterdamistunnid lastele, kes ei kõnele eesti keelt emakeelena (juunist augustini uuel ajal – kolmapäeviti kell 12-13).
  • Hiina (mandariini) keele ring lastele toimub 13.06-22.08.2019 igal neljapäeval (v.a 27.06) algusega kell 11.00. Eelregistreerimine on kohustuslik.
  • Vaba kirjutamise tunnid kogu perele toimuvad 04.07, 18.07, 01.08 ja 15.08 kell 16.00-17.00. Laske oma loovus valla!

NB! 29.06 ja 31.08, mil on haruraamatukogudes korrastuspäevad, ei toimu ringid ja klubid. Võõrkeelse kirjanduse osakonnas korrastuspäevi ei ole.