Tänumärgi pälvis Tallinna Munitsipaalpolitsei Amet

kollaaž tänumärgi saanustTallinna Keskraamatukogu viienda tänumärgi pälvis Tallinna Munitsipaalpolitsei Amet, kelle inspektorid on keskraamatukogu võõrkeelse kirjanduse osakonnas ja Väike-Õismäe raamatukogus liiklusohutuse tunde läbi viinud alates 2018. aastast. Järjepideva koostöö käigus oleme andnud lasteaia- ja koolilastele teadmisi turvaliseks liikumiseks linnaruumis ning tutvustanud liiklusohutusalast kirjandust. Liiklusohutustunnid on huvitavad ning köidavad laste ja noorte tähelepanu. Tallinna Munitsipaalpolitsei Ameti on ka mitu aastat toetanud auhindadega Aardejahis osalejaid.

Vaneminspektor Laura Ennet on keskraaamtukogu ja Munitsipaalpolitsei Ameti kontaktisik ja seisab hea selle eest, et liiklusohutuse tunnid toimuksid regulaarselt. Laura Ennet leiab alati aega, et raamatukokku tulla, temaga läbirääkimine on lihtne ja tulemuslik.

Pikaaegne koostöö Tallinna Munitsipaalpolitsei Ametiga on toetanud Tallinna Keskraamatukogu eesmärki anda lastele ja noortele uusi teadmisi, toimetulekuoskusi ja laiemat silmaringi.

Tallinna Keskraamatukogu tänumärgi andmise eesmärk on avaldada avalikku tunnustust eraisikule või organisatsioonile, kes oma tööalase või ühiskondliku tegevusega on positiivselt mõjutanud Tallinna Keskraamatukogu arengut ning kaasa aidanud keskraamatukogu eesmärkide saavutamisele.

26.02.2020