Terviseloeng „Eakad, toidulisandid ja püsiravimid”

Esmaspäeval, 12. novembril kell 17.30 toimub Tallinna Keskraamatukogu (Estonia pst 8) suures saalis pereõde Liisi Sarapuu terviseloeng teemalEakad, toidulisandid ja püsiravimid“. Terviseloengus räägib lektor millised toidulisandid sobivad eakatele ning kas ja kuidas mõjutavad toidulisandite valikut püsiravimid.

Loeng toimub Tallinna Keskraamatukogu ja Eesti Õdede Liidu koostöös algatatud sarjas „Tunnike tervise heaks”. Sarja raames toimub 2018. aastal veel üks loeng – 3. detsembril räägib füsio- ja lümfiterapeut Reio Vilipuu rinnavähist.

2015. aastal Tallinna Keskraamatukogu ja Eesti Õdede Liidu koostöös algatatud sarjas „Tunnike tervise heaks” on toimunud 34 terviseloengut, millest on osa saanud üle tuhande inimese. Sarja „Tunnike tervise heaks” loengud on heaks terviseinfo hankimise allikaks, et langetada oma tervist hoidvaid otsuseid ja muuta oma elu paremaks.

Hoidke tervist ja tulge raamatukokku.