Terviseloeng „Rinnavähk ja patsienti toetav taastusravi“

Esmaspäeval, 3. detsembril kell 17.30 toimub Tallinna Keskraamatukogu (Estonia pst 8) suures füsio- ja lümfiterapeut Reio Vilipuu terviseloeng teemal „Rinnavähk ja patsienti toetav taastusravi“.

Loengus saab ülevaate lühidalt rinnavähist ja selle ravivõimalustest ning pikemalt keskendume patsienti toetavatele võimalustele aktiivravi ajal ja peale seda: füsioteraapia enne ja põrast lõikust, armiteraapia, füsioteraapia, tekkida võivad komplikatsioonid ning hilisemad abivahendid (rinnaproteesid, spetsiaalne pesu, ujumisriided, kompressioonpesu).

Loengu peab Reio Vilipuu on Tursekeskus OÜ asutaja, töötanud Ida-Tallinna keskhaiglas füsioterapeudina ning nüüd töötab füsio-ja lümfiterapeudina nii Reio Vilipuu Taastusravikliinikus kui ka Docratese Cancer Centeris Helsingis.

Loeng toimub Tallinna Keskraamatukogu ja Eesti Õdede Liidu koostöös algatatud sarjas „Tunnike tervise heaks”.

Hoidke tervist ja tulge raamatukokku.