Tõsieluromaani „Hirm ja jälestus Eugeuse merel“ esitlus

Steven Vihalem esitleb teisipäeval, 3. detsembril kell 18.30 Tallinna Keskraamatukogu (Estonia pst 8) suures saalis oma uut raamatut „Hirm ja jälestus Eugeuse merel“. Raamat on kirjutatud ETV tõsielusarja „Üle parda“ ainetel, kus teose autor osales.

Tõsieluseriaal „Üle parda“ viis Vahemerele seilama 6 erineva maailmavaatega ning erinevast põlvkondadest pärit inimese: moslemi, feministi, rahvuslase, eestivenelase, isamaalase ja geimehe. Osalejad on sunnitud elama väiksel pinnal ja tegema koostööd laeva juhtimisel. Rahulikult ja üllatava üksteisemõistmisega alanud reis saab peagi uue pöörde, kui osalejad ei suuda enam rahumeelselt kokkuleppeid saavutada.

Raamatuesitlusel vestleb autoriga Tallinna Keskraamatukogu eestikeelse kirjanduse osakonna raamatukoguhoidja Aimur-Jaan Keskel. Steven Vihalem loeb raamatust ette lõike. Esitlusel räägime lisaks uuele raamatule autori elufilosoofiast ja elust eesti rahvusest moslemiusulisena.

33-aastane Steven Vihalem on kirjutanud ulmeromaani „6ism2e_dpi_error:_unsupported_personality“ ja hotellitööst rääkiva romaani „Welcome 2 Hotel Breyn-Fach“. Ta on tõlkinud eesti keelde islamiusuteemalisi raamatuid ning võtnud meedias korduvalt sõna ühiskonna ja kultuuri teemadel. Vihalem on alates 2013. aastast igakuiselt toimuva kirjandusürituste sarja „Viimane neljapäev“ asutaja.

22.11.2019