Osale eesti keele messil „KU-ky”

Eesti keele mess KU-KУ toimub laupäeval, 18. septembril kell 10-16 Tallinna Lauluväljakul (Narva maantee 95, Tallinn). Messil tutvustame raamatukogus toimuvaid keelekohvikuid, üritusi, koolitusi, e-raamatukogusid jt keeleõppijatele vajalikke teenuseid. plakat

Eesti keele messi eesmärk on tutvustada eesti keele õppimise võimalusi. Messile on oodatud erineva eesti keele oskuse ja erinevate keeleõppevajadustega täiskasvanud. Messil pakutavat on võimalik jälgida ka veebi kaudu Integratsiooni Sihtasutuse Facebooki lehel. Lisainfo www.integratsioon.ee/ku-ky, tasuta telefonil 800 9999 või info@nullintegratsiooniinfo.ee.

Keelemessil osalemine on tasuta.

Üritusel saavad osaleda üksnes vaktsineerimiskuuri läbinud, COVID-19 haiguse läbi põdenud või negatiivse testitulemusega inimesed:
– sisenemisel messi alale toimub vastava tõendi ja isikut tõendava dokumendi kontroll;
– tõendit võib esitada nii paber- kui digikujul, nt telefonist (https://www.terviseamet.ee/et/koroonaviirus/covid-digitoend);
– kohapeal ei ole testimise võimalust;
– alla 18-aastased noored ei pea COVID tõendit esitama.

08.09.2021