Tule moodsa õppimise festivalile „iduEDU”

Kuidas on moodne õppida või õpetada? Vastuse saad reedel, 25. oktoobril kell 11-16 Tallinna kesklinna hariduskvartalist festivalilt „iduEDU”.

Saad kaasa lüüa huvirallil, näha ja katsuda ägedaid tehnikavidinaid, kuulata arutelusid ja mõtiskleda tänapäeva hariduse väljakutsetest. Innukamatele töötubades tegutsejate vahel loositakse välja auhinnad. Oodata on üllatusesinejat.

Päeva esimene pool on sisustatud peamiselt haridustöötajatele ning teine lastele ja lastevanematele, kuid midagi huvitavat enda jaoks leiad kindlasti igal ajal. Täpse ajakava leiad aadressilt expo.ekool.eu.

Tallinna Keskraamatukogu (Estonia pst 8) suures saalis toimuvad festivali raames loengud:

• Kell 12-13 Elukestva õppe võimalused – õpi ära õpi!
    Monica Martfeldt (ETKA Andras)
    Arutleme teemade üle: Millal ja kus täiskasvanud inimene õpib? Mis on õppimine ja kuidas efektiivselt õppida?

• Kell 13-14 Raamatuid soovitab Krista Kaer
    Krista Kaer (Kirjastus Varrak)
    Tõlkija ja kirjastaja Krista Kaer tutvustab uusi raamatuid, mis on talle kõige rohkem muljet avaldanud ja meelde jäänud.

• Kell 14-15 Korea keele kohvik
    Pille Aas (Tallinna Keskraamatukogu)
    Korea tähestik on lihtne, selles on 24 lihttähte ning see on soovõrdne. Kui soovid rohkem teada ja vabas õhkkonnas kõnelemist harjutada, siis tule keelekohvikusse. Kui tahad teada, millest 78 miljonit inimest räägivad, siis tule korea keele kohvikusse!

Festivalil osaleb ka raamatukogubuss Katarina Jee

Raamatukogubuss on ainus selletaoline Eestis ja väärib kindlasti külastamist. Haridusfestivalil “iduEDU” saab terve päeva jooksul raamatukogubussis raamatuid, ajakirju ja audioraamatuid koju laenata ning ennast Tallinna Keskraamatukogu lugejaks vormistada.

Festivali korraldavad Tallinna Haridusamet, HITSA, Tallinna Ülikool, eKool, Tallinna Reaalkool, Tallinna Inglise Kolledž, Tallinna Kesklinna Põhikool, Tallinna Keskraamatukogu, Junior Achievement Eesti, Startup Estonia ja In Nomine.
Festival on osalejatele tasuta.

Rohkem infot: www.iduedu.ee

26.09.2019